• Polski
  • English

Instalacje-Solarne.com.pl

Branża: 
Vortal

Wortal internetowy instalacje-solarne.com.pl skierowany jest w szczególności do osób indywidualnych, które interesują się energetyką odnawialną lub zastanawiają się nad zastosowaniem słonecznej instalacji w swoim domu, oraz do producentów urządzeń i instalatorów systemów solarnych, chcących podnosić jakość swoich produktów i usług.

Zobacz

Program doboru instalacji solarnych kolektorów więcej »

Nowa idea promocji odnawialnych źródeł energii więcej » 

Instalacje-solarne.com.pl w youtube.pl  film

Raporty Szóste paliwo - "Polacy o oszczędzaniu energii" więcej »

 

Artykuły

Oprócz korzyści finansowych wynikających z zastosowania instalacji solarnych, odnosimy także korzyści niematerialne, przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska więcej »

 

Ekologiczność instalacji solarnych wiąże się przede wszystkim z samym faktem jej użytkowania, a konkretniej mówiąc jest  przekładana na ilość CO2 nie wyemitowanego do atmosfery dzięki jej zastosowaniu. Przykładowe analizy więcej »

 

Rozwój technologii odnawialnych źródeł energii sprawił, że obecnie można przy ich wykorzystaniu produkować także energię elektryczną. Możliwe jest to m.in. przez zastosowanie ogniw fotovoltaicznych, które przetwarzają energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Proces ten nazywany jest konwersją fotoelektryczną (fotowoltaiczną). więcej »


Ogólnopolska Baza Firm

Baza firm tworzona jest w celu ułatwienia wszystkim zainteresowanym kontaktu z przedsiębiorcami zajmującymi się energetyką słoneczną w Polsce.  więcej »
Wszyscy wpisani do bazy firm mogą także umieszczać informacje związane ze szkoleniami i innymi ważnymi wydarzeniami w firmie.więcej »
 
Promocja

Serwis internetowy instalacje-solarne.com.pl promuje firmy oraz produkty związane z energetyką słoneczną, a także wszystkie odnawialne źródła energii.  Dlatego można w nim umieszczać artykuły, prasę, zdjęcia produktów i instalacji, oraz pliki, które będą ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników serwisu. Prócz tego w serwisie pojawią się przykładowe projekty instalacji dla domów jednorodzinnych oraz analizy ekonomiczne i ekologiczne. Zdjęcia mogą być dodawane zarówno do galerii jak i do artykułów pojawiających się na stronie. więcej »