• Polski
  • English

Międzynarodowe targi wyposażenia dla produkcji systemów solarnych SolarPeq

MIĘDZYNARODOWE TARGI WYPOSAŻENIA DLA PRODUKCJI SYSTEMÓW SOLARNYCH  odbędą się w dniach 23 – 26 października 2012 r. w Düsseldorfie / Niemcy.

Po raz drugi obok znanych na całym świecie Międzynarodowych Targów Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych – glasstec 2012 odbędą się Międzynarodowe Targi Wyposażenia dla Produkcji Systemów Solarnych solarpeq 2012

.

Do edycji 2008 branża poświęcona systemom solarnym była częścią targów glasstec, jednak ogromna popularność tej branży (w 2008 roku ponad 150 wystawców) skłoniła organizatora do wyodrębnienia jej z targów glasstec. W 2012 po raz kolejny wszystkich przedstawicieli branży dedykowanej systemom solarnym zapraszamy na targi solarpeq 2012.

Na targach solarpeq 2012 zostaną zaprezentowane najnowsze technologie i rozwiązania w dziedzinie maszyn i sprzętu, jak również komponenty i materiały stosowane do produkcji instalacji solarnych. Dzięki tak różnorodnym, komplementarnym tematom zgromadzonym pod jednym dachem, odwiedzający będą mogli zapoznać się ze wszystkimi ważnymi etapami produkcji energii fototermicznej oraz fotowoltaicznej, jak również z produkcją urządzeń, dzięki którym energie te są wytwarzane.

Zakres tematyczny targów:
1. Produkcja krzemu
2. Produkcji wlewek
3. Produkcja komórek (krystalicznych) 
4. Produkcja komórek (thin-film)
5. Produkcja modułów (krystalicznych) 
6. Produkcja modułów (thin-film) 
7. Komponenty i proces towarzyszący technologii produkcji 
8. Technika pomiarowa i badanie / oprogramowania 
9. Materiały i pomoce 
10. Szkło Solarne 
11. Badania / Rozwój 
12. Usługi 
13. Media 
14. Fotowoltaika – m.in. organiczne ogniwa fotowoltaiczne, fotowoltaika organiczna

ZałącznikWielkość
Informacje praktyczne.pdf813.12 KB