• Polski
  • English
Imię_i_Nazwisko
Maciej Juźwik Maciej Juźwik Pełnomocnik Dziekana ds. Alternatywnych Źródeł Energii Kierownik Zespołu
email: juzwikpv.pl
Rafał Hołyński Inżynier Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Menadżer projektów i specjalista ds. fotowoltaiki. Posiada zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z zakresu systemów PV. Na co dzień zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, przeprowadzaniem symulacji ich pracy oraz oceną możliwości realizacji projektów. Uczestnik i trener na licznych szkoleniach dotyczących tematu fotowoltaiki.
Rafał Hołyński's picture
Bartosz Fetlinski Bartosz Fetliński - urodził się w 1984 r. w Ciechanowie. Absolwent studiów inżynierskich (2008) i magisterskich (2009) na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. Od roku 2008 członek zespołu Centrum Fotowoltaiki PW.
Od lutego 2010 roku doktorant prof. Michała Malinowskiego w Zakładzie Optoelektroniki Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki. Tematyka pracy obejmuje metody konwersji promieniowania słonecznego na potrzeby fotowoltaiki. Zainteresowania: fotowoltaika i inne odnawialne źródła energii, ekonomia, szybownictwo
email: fetlinskipv.pl
Bartosz Fetlinski's picture
Piotr Knyps Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. Związany z Laboratorium Fotowoltaiki od 2006 roku. Obecnie studiuje jako doktorant pod kierunkiem prof. Jana Szmidta, skupiając się na wytwarzaniu i charakteryzacji wysokosprawnych ogniw wielozłączowych, także w Instytucie Technologii Materiałów Elektronicznych. W Centrum PV zajmuje się wykonywaniem testów ogniw i modułów fotowoltaicznych oraz badanami laboratoryjnymi. W wolnym czasie najczęściej pływa kajakiem po małych i dużych rzekach.
email: knypspv.pl
Piotr Knyps's picture
Ewa Piórecka
pioreckapv.pl
Ewa Piórecka's picture