• Polski
  • English

Bezpłatne wejściówki na targi Hannover Messe 2012

Odkryj Świat Najnowszych Technologii – Hannover Messe 2012!

Wyczerpujące informacje na temat aktualnych trendów i innowacji z zakresu najnowszych technologii, nawiązanie znaczących kontaktów biznesowych, liczne kongresy specjalistyczne – te i wiele innych atrakcji czekają na Ciebie w dniach od 23 do 27 kwietnia 2012 roku w Hanowerze podczas odbywających się po raz kolejny targów Hannover Messe – najważniejszego wydarzenia w branży przemysłu technologicznego na świecie, gromadzącego co roku międzynarodową fachową publiczność.

Wyjątkowe połączenie konferencji, wystaw, wykładów i imprez czyni Hannover Messe znaczącą atrakcją polityczno-gospodarczą a także bodźcem do nawiązywania ciekawych kontaktów biznesowych. Tematem przewodnim Hannover Messe 2012 jest „greentelligence”, natomiast krajem przewodniczącym zostały Chiny jako dynamiczny lider w branży technologicznej na światowym rynku. Wystawy odbywają się na ośmiu platformach tematycznych, pośród których szybko znajdziesz interesujące Cię zagadnienia. Główną atrakcją tegorocznych targów jest platforma Metropolitan Solutions, na której zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie dla infrastruktury miejskiej.

W branży odnawialnych źródeł energii interesujące będzie forum Energy, na którym zostaną zaprezentowane nowe technologie w zakresie konwencjonalnych i odnwaialnych źródeł energii. Z pewnością sektor fotowoltaiczny będzie bardzo liczny. Więcej informacji na stronie targów.

Mamy 50 darmowych wejściówek, które uprawniaja do wstepu na teren targów oraz korzystania z komunikacji miejskiej w Hannoverze w trakcie trzech dni. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie danych kontaktowych [imię, nazwisko, email, telefon, instytucja/os. prywatna] na adres email p. Piotra Knypsa.


 Dzień Dobry-Dobry Wieczór.

Jestem zainteresowany wejsciówkami na Hannover Messe.Bywałem tam kilka razy i czuję sentyment do tych targów i miejsca.Pozdrawiam.

Posiadamy jeszcze wejściówki.

Posiadamy jeszcze wejściówki. Proszę przesłać swój email na adres wskazy powyżej.